Hadise, kendisinden 10 yaş küçük Mert Ayaydın ile sarmaş dolaş görüntülendi!

Şarkıcı Hadise Açıkgöz ile iş insanı Mehmet Dinçerler, yaklaşık bir yıl aşk yaşadıktan sonra Mart 2022’de nişanlanmış, iki ay sonra da Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen sade bir törenle hayatlarını birleştirmişti.

BÜYÜK AŞK BEŞ AYDA BİTTİ!

Sessiz sedasız nikâh masasına oturan ikilinin mutluluğu uzun soluklu olmamıştı. Ayrılık kararı ile günlerce manşetlerden imneyen ünlü çift, beş ay süren evliliklerini 1 Ekim 2022’de tek celsede bitirmişti.

Hadise, “Benimki pek evlilikten sayılmaz” diyerek eski eşi Dinçerler’e gönderme yapmıştı.

SAMİMİ AÇIKLAMALAR

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen güzel şarkıcı, son olarak ‘PurpleHej’ adlı YouTube kanalına konuk oldu. Özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan Hadise, “Kendinden ayrılma sebebin ne olurdu?” sorusuna dikkat çeken bir yanıt verdi.

“HADİSE GÜZEL KADIN VALLA”

“Çok güzel soru. Ben bir erkek olsam, ve Hadise ile beraber olsam… Neden ayrılabilirim Hadise’den?” dedi ve şöyle devam etti:

Bir kere Hadise çok sadık bir kadın. Oradan vuramazlar beni. Yani bir ilişkide isem hakikaten tüm ilgim o kişidedir. Ama tabii işime çok aşığım. Ben olsam Hadise’den ayrılmam ya. Hadise güzel kadın valla. Evet işim önemli ama ilişkime değer veriyorsam çok güzel bir denge kuruyorum ve o erkeği dünyadaki tek erkek gibi hissettirebilirim. Ama o da buna hazır olmalı. Hazır değilse ben bunu yapamam. Ama hazırsa ona hem dünyaları veririm, hem de her şeyi yaparım o kişi için.

SÜRPRİZ İSİMLE GÖRÜNTÜLENDİ

Mehmet Dinçerler’den olaylı bir şekilde boşanan ünlü şarkıcı Hadise’nin aşka küstüğü iddia ediliyordu. Şarkıcı, ünlü iş insanı Yalçın Ayaydın’la eşi Tunay Ayaydın’ın 28 yaşındaki oğlu Mert Ayaydın ile görüntülendi.

KİMSEYE ALDIRIŞ ETMEDİLER

38 yaşındaki ünlü sanatçı Hadise, Etiler’de bir mekanda Ayaydın şirketleri veliahtı iş insanı Mert Ayaydın ile sarmaş dolaş dans ederken yakalandı.

İkilinin dans ederken birbirini öpmesi ve çevredeki kimseye de aldırış etmemesi dikkat çekti.

MEKAN ÇIKIŞI GÖRÜNTÜLENDİ

Hadise, önceki gece Etiler’deki bir mekandan çıkarken görüntülendi. Çıkışta gazetecileri görünce şaşıran ünlü şarkıcının yanında, yakın arkadaşı Ece Nayman da vardı.

AŞK SORULARINDAN KAÇTI

Muhabirlerin, içeride Mert Ayaydın ile yakınlaşmasını sorunca şaşıran Hadise, soruların hiç birisine yanıt vermedi. Şarkıcı, hızlıca aracına binerek oradan ayrıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x