İkinci şarkısını çıkardı: Memleketini ezeli rakibi için bıraktı

Geçtiğimiz aylarda lösemi olduğunu açıklayan Mauro Icardi’nin eşi Wanda Nara, müzik alanında kariyerini devam ettirmekte kararlı. Arjantinli seksi iş kadını, ilk single’ı “Bad bitch”in ardından önümüzdeki perşembe günü ikinci şarkısını yayınlayacak. Brezilya Funk’ı ile Bossa Nova’yı karıştıran Portekizce bir şarkı çıkaran Naran’nın ikinci single’ının adı “O bicho vai pegar” (“Zorlaşacak”).

NEYMAR FORMASINI GİYDİ

Uzun örgülü platin sarısı saçlarıyla Wanda Nara, müzik videosunu Brezilya’nın gecekondu mahallelerinde çekmeye gitti. Nara, yerel renk katmak için Arjantin bayrağını Neymar Jr adının yazılı olduğu Seleçao forması ile değiştirdi. Klipin yayınlanan başka bir tanıtımında biri Arjantin biri Brezilya milli forması ile yan yana yürüyen iki çocuğun gözükmesi ise futbol alanında ezeli iki ülke için kardeşlik sinyalleri vermeyi amaçladığı iddia edildi.

ARJANTİN BREZİLYA GERGİNLİĞİ

Geçtiğimiz Kasım ayında; Brezilya, Dünya Kupası elemeleri kapsamında konuk ettiği Arjantin’e Otamendi’nin tek golüyle 1-0 mağlup oldu ve tarihte ilk kez Dünya Kupası elemelerinde kendi evinde mağlup oldu. Ancak karşılaşmaya bu tarihi galibiyetten çok tribünlerde yaşanan olaylar damga vurdu. Brezilya milli marşı okunduğu sırada polis ile Arjantin taraftarları arasında çıkan gerginlik büyüdü.

Brezilya polisi Arjantinli taraftarların bulunduğu bölüme girdi ve taraftarları joplamaya başladı. Emiliano Martinez’in, Arjantinli taraftarlara jopla saldıran Brezilyalı bir polisin elinden jopunu almaya çalışması esnasında kaydedilen görüntü ise ikonik bir an olarak tarihe geçti. Kaptan Lionel Messi ise tüm takım arkadaşlarını toplayarak takımı soyunma odasına götürdü.

KAVGA NEDEN ÇIKTI

Arjantin basınındaki bazı iddialara göre, Brezilya milli marşı okunurken polisin jopla Arjantinli taraftarlara saldırması olayı ateşledi. Bunun üzerine Lionel Messi, “Bu şartlar altında oynayamayız” diyerek takımı sahadan çekti.

NE SÖYLENDİ

Karşılaşmanın ardından konuşan Lionel Messi şunları söyledi: “İnsanlara nasıl vurduklarını gördük, Libertadores finalinde de aynısı oldu. Oyundan çok buna odaklanmıştı takım. Soyunma odasına gittik çünkü her şeyi sakinleştirmenin en iyi yolu buydu, bir trajedi olabilirdi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x