Survivor’da Acun Ilıcalı’yı çıldırtan olay belli oldu! Nagihan Karadere başrolde

Survivor All Star’ın son bölümünde yaşananlar Acun Ilıcalı

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star 2024’ün 27. bölümüne Ada Konseyi’nde yaşanan gerilim damga vurdu. Konseyde Nefise, Aleyna ve Nagihan arasında hararetli bir tartışma yaşandı.

NAGİHAN, ALEYNA’YI SERT BİR ŞEKİLDE İTTİ

Nagihan “Bütün erkekleri dolduruyorsun” deyince Aleyna “Neyi dolduruyorum, takımı ilk satan sensin” dedi. Daha sonra Nagihan “Ya sus be sus, sarı yılan” diyerek Aleyna’yı sert bir şekilde itti.

ACUN ILICALI ÇILDIRDI

“RAHAT DURULAMIYOR MU BU PROGRAMDA?”

Ilıcalı “Rahat durulamıyor mu bu programda ne battı size. Kendinizden başka hiçbir şey düşünmüyorsunuz. Bana onu dediler bana bunu dediler… Normal duramıyor musunuz? Hakaret etmeden bir hayat yok mu? Tamam abi herkes gitsin ne yapıyorsanız yapın” dedi ve programı yarıda kesti.

NAGİHAN DİSKALİFİYE Mİ EDİLDİ?

Yeni bölümün fragmanında Acun Ilıcalı’nın Nagihan’la konuştuğu görülüyor. Ilıcalı, “Kendin dayanamadın. Dayanamıyorsun da. Çok güzel birliktelik yaşadık. Yıllarca da güzel birlikteliğimiz oldu. Tadını kaçırmadan… Neyi bekliyorsun? Her dakika olay çıkaracaksın, biz de tamam mı diyeceğiz?” derken Nagihan’ın ise tek başına konseyden ayrıldığı görülüyor. Fragmanın yayınlanmasının ardından Nagihan’ın diskalifiye edildiği iddia edildi.

Kaynak: Haberler.com / Magazin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x