Skandallar kraliçesi Paris geri döndü


ABD’li yazar Carter Reum ile 2021 yılında evlenen Hilton otellerinin varisi Paris Hilton, taşıyıcı anne aracılığı ile iki çocuk sahibi oldu.

43 yaşındaki Hilton’un adı daha önce pek çok kez skandallarla gündeme gelmişti.

Bu skandalların en meşhuru, eski sevgilisi Rick Salomon ile kaydettikleri seks kasedinin basına ve internete sızmasıydı…

Yakın arkadaşı Nicole Richie ile hazırladıkları reality dizisi ‘Simple Life’ ise her yeni bölümüyle magazin manşetlerinde yer buluyordu.

Şımarık zengin kızı olarak lanse edilen ikilinin, gündelik hayat içinde sıradan insanlar gibi davranamadığı halleri eleştirilerin de hedefi oluyordu.

Modellik de yapan Hilton, cüretkar pozlar vermekten asla kaçınmadı.

Her ne kadar seks kasedi skandalını yaşamamış olmayı tercih etse de iddialı duruşundan ödün vermedi.

Hilton’un adı yıllar içinde birden fazla kez alkol ve uyuşturucu kullanımı nedeniyle gündeme geldi, alkollü araç kullanırken yakalandı, uyuşturucu taşıma suçundan hakkında işlem yapıldı.

Kendi markası, çok sayıda ürünü ve gece kulüpleri olmasına rağmen Las Vegas’ta girdiği bir mağazada takı çalmakla suçlandı. O anların güvenlik kamerası görüntüleri internete sızdırıldı.

Yaşı ilerledikçe hızlı yaşam tarzını yavaş yavaş bıraktığı izlenimi veren Paris Hilton, evlenip çocuk sahibi olduktan sonra bu imajı pekiştirmişti.

Ancak geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ‘skandallar kraliçesi geri döndü’ yorumlarına neden oldu.

Şarkıcılık da yapan Hilton yeni albümünün müjdesini iddialı pozlar paylaşarak verdi.

Konuşurken sıklıkla ‘Thats Hot’ (çok seksi) kalıbını kullanan Paris Hilton, yeni teklisinin adının da bu kalıp olduğunu “İlişkiyi kestiğim için ciddi bir sohbette ‘Bu Çok Ateşli’ yanıtını verdikten sonra ben” ifadeleri ile açıkladı.

Paris’in ikinci albümü ‘Infinite Icon’ 6 Eylül’de yayınlanacak; bu, yirmi yılı aşkın süredir ilk albümü olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x